Październik 2024

Wyniki szkolnych wyborów samorządowych

W dniu 26  września w naszej szkole wybieraliśmy Samorząd Szkolny oraz Rzecznika Praw Ucznia. Do wyborów startowali uczniowie z klas od 4-7, każda klasa wybierała swojego kandydata na przewodniczącego szkoły i przygotowywała kampanię wyborczą, w czasie której rywalizowano na pomysłowo przygotowane ulotki i plakaty. Komitety wyborcze w tym roku nie tylko oplakatowały całą szkołę, na korytarzach szkolnych pojawiły się osoby z przepysznymi babeczkami i pizzami własnej roboty.

Niektóre klasy  przebrały się - hasła reklamujące kandydatów były nawet na boisku szkolnym…. Reasumując tegoroczna kampania wyborcza była kolorowa i twórcza, zaangażowały się całe klasy ku wielkiej uciesze wychowawców! Gratuluję pomysłów!!!!

Wyniki tegorocznych wyborów:

Zuzanna Czajka 7b – PRZEWODNICZĄCA SZKOŁY

Natalia Kosyl 6a – ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ

Maria Augiewicz 4b –II ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ

SYLWIA SZCZĘSNA – CICHOŃ -RZECZNIK PRAW UCZNIA

Nowej "władzy" życzymy wielu ciekawych pomysłów i zapału w ich realizacji, a pani Sylwii spokojnej kadencji!

Każdy z nas ma władzę, gdy jest całkowicie przekonany o słuszności tego, co robi -  Paul Coelho

Gratuluję wszystkim wybranym!

Sylwia Szczęsna - Cichoń