Październik 2024

Zdobyliśmy certyfikaty!!!

Pragniemy Państwa poinformować, że w zeszłym tygodniu w Sali Sesyjnej Rady Miejskiej Wrocławia miała miejsce miła uroczystość - wręczenie certyfikatów szkołom i przedszkolom uczestniczącym w programie " Nasze marzenie - zdrowe jedzenie". Nasza szkoła zdobyła aż dwa certyfikaty - " Sklepik szkolny z certyfikatem promowania oraz sprzedaży produktów zdrowego i racjonalnego żywienia" oraz " Stołówka z certyfikatem zdrowego i racjonalnego żywienia". Tym samym dołączyliśmy do niewielkiego grona szkół uhonorowanych tym wyróżnieniem. Certyfikaty otrzymaliśmy z rąk Wiceprezydenta Wrocławia - p. Anny Szarycz oraz Dyrektora Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych p. Joanny Nyczak. Składamy serdeczne podziękowania Pani dietetyk Grażynie Karczewskiej, która swoim wsparciem i profesjonalnymi radami pomogła nam w osiągnięciu tego sukcesu. Zachęcamy do przeczytania artykułu z "Gazety Wrocławskiej" na temat realizacji wyżej wymienionego projektu przez wrocławskie szkoły.

Link do artykułu w Gazecie Wrocławskiej