Wrzesień 2024

Boże Narodzenie i akcje charytatywne. Podziękowanie.

Ze świętami Bożego Narodzenia wiąże się wspólnie spędzany czas, radość, ciepło i refleksja. Dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w szkolnym kiermaszu świątecznym, na który przygotowały aniołki z ciasta solnego oraz paczuszki z siankiem pod świąteczny obrus. Gościły na przygotowanych przez swoich starszych kolegów Jasełkach.

Złożyły sobie także nawzajem życzenia dzieląc się opłatkiem. Wzięły udział w konkursie plastycznym pt. „Boże Narodzenie”, zorganizowanym specjalnie dla nich przez dwie ich koleżanki z kl. 3c: Izę Jarosz i Amelię Wippko  ( I m-ce: Nadia, II m-ce: Ala P., Ksawier, III m-ce: Julia O., Hania z Wiktorią W., wyróżnienie: Dżasmina. Wyrazy uznania!). Razem z rodzicami i innymi bliskimi włączyły się również w ogólnopolskie akcje charytatywne: „Górę grosza”, ratowanie konika Talarka wraz z fundacją Centaurus, „Karp z lodu” i pomoc dla niedożywionych dzieci z Afryki organizowaną przez UNICEF. Dołączyły też do dzieci z innych klas, które zbierały koce, żywność i zabawki dla zwierząt z wrocławskiego schroniska dla zwierząt. Wszystkim biorącym udział w kiermaszu i akcjach serdecznie dziękujemy! Zdrowych, spokojnych, spełnionych świąt i radosnego, szczęśliwego nowego 2017 roku! Mądrych refleksji i spełnionych życzeń. Wszystkiego najlepszego!