Wrzesień 2024

W krainie dinozaurów

Żyły na lądzie i w wodach. Królestwem wielu z nich były przestworza. Roślinożerne i drapieżne. Groźne i łagodne. Ich świat bardzo różnił się od dzisiejszych warunków. Dinozaury. Fascynują dzieci i dorosłych. Dzieci z naszej grupy przedszkolnej wraz ze swoimi bliskimi także odkrywają tajemnice życia dinozaurów. Część z nich po zgłębieniu wielu materiałów wzięła udział w Rodzinnym konkursie plastyczno-technicznym "W krainie dinozaurów".Tak powstały piękne, interesujące prace przyciągające wszystkich do ich studiowania.

Oto rezultaty konkursu:

I miejsce – Maja z mamą,
II miejsce – Zuzia W. z mamą i tatą,
II miejsce – Oliwier z babcią Jolą i dziadkiem Piotrem,
III miejsce – Nikola z mamą, wyróżnienie – Kacper z babcią Zdzisławą.

Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy zespołom ochoty do odkrywania świata, historii, przyrody, pomysłów ukazania świata dinozaurów i jakości wykonania prac. Zachęcamy do dalszego uczenia się w formie wspólnej, przyjemnej zabawy! I świętowania Dnia Ziemi, z okazji którego odbywały się również te działania.