Rodzinny konkurs plast.-tech.-przyrodn.-ekolog. „W krainie dinozaurów” i Dzień Ziemi.

Tegoroczna edycja Rodzinnego konkursu plast.-tech.-przyrodn.-ekolog. „W krainie dinozaurów” przyniosła wiele interesujących prac. Zespoły autorskie wykorzystały materiały wtórne i dużą wyobraźnię do przedstawienia wybranych osobników spośród wielu dinozaurów. Z prac można było się dowiedzieć także o warunkach, w jakich żyły dinozaury lądowe, żyjące w zbiornikach wodnych i latające. Jury miał trudny wybór, ale ostatecznie podjęło decyzję. Oto wyniki tegorocznej edycji konkursu:

I m-ce i nagroda publiczności: Oskar G. z mamą;

I m-ce: Wiktoria W. z mamą, tatą, siostrą Emilką, ciocią Ulą i wujkiem Adamem;

I m-ce: Wiktoria R. z mamą;

II m-ce: Dżasmina z mamą i babcią;

II m-ce: Ala P. z tatą i siostrą Anią;

III m-ce: Wiktoria W. z siostrą Emilką;

III m-ce: Rafał z tatą;

III m-ce: Wiktoria W. z przyjaciółką Hanią Ł.;

III m-ce: Hania z mamą;

III m-ce: Igor z mamą;

III m-ce: Weronika z mamą;

Wyróżnienie: Weronika z kolegą Marcelem T.;

Wyróżnienie: Emilka z mamą, tatą i wujkiem Robertem;

Wyróżnienie: Michał K. z siostrą Zuzanną.

Gratulacje! Powodzenia w kolejnych konkursach! Wystawa prac uświetni obchodzony w naszej szkole Dzień Ziemi. Dyplomy i nagrody z konkursu laureaci otrzymają podczas III Małej Gali Konkursowej. W Dniu Ziemi dzieci z grupy przedszkolnej, doceniając piękno naszej planety i jej wyjątkowość pod względem warunków do życia, będą także ponownie porządkować wybrany fragment terenu przy naszej placówce. By Ziemi żyło się lepiej.